Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mixit na vlnách

„Ahoj, zdravím všechny mixiťáky a mixiťačky.“ Tohle jste někteří z vás mohli slyšet před pár dny na našem Instagramu na Instastories. Tenhle článek píšu opět já, Jakub, který tyto stories vytvářel a tenhle článek jsem se rozhodl napsat i pro ty, kteří třeba neměli čas nebo to na Instagramu nestihli během těch 24 hodin, co se příspěvky ukazovaly.

Celý den jsem se snažil aspoň trochu přiblížit Vám, jak takový surftrip probíhá. Ne všechno ovšem bylo na Instagramu. Takže ještě jednou a podrobněji :)

Vždy den předem se dozvíte, co se bude dít den následující, v kolik se pojede na pláž, zda bude lekce s instruktorem a nebo freesurfing, jestli je v plánu hromadná večeře (například jsme jeli do místní mušlárny, která byla excelentní), atd. Nejdříve se na pláž odjíždělo kolem jedenácté hodiny dopoledne, takže je dost času na snídani, ke které si můžete dát naše Mixit müsli, bez Letního mámení se žádný surftrip neobejde. Zdravá energie je přesně to, co potřebujete! Popřípadě si můžete trochu pospat a dočerpat síly. První den si přidělíte surfy podle vašich zkušeností, pokud nemáte vlastní neopreny (jo, voda není úplně teplá), tak vám ho rádi půjčí. Když už jste připraveni, surfy jsou na autě, jede se na pláž.

První lekce bude trochu víc teoretická. Budete si zkoušet na písku jak naskočit na prkno, jak si prkno připevnit správně k noze, o bezpečnosti ve vodě i jak správně padat. Mně to přišlo všechno naprosto jasný a jednoduchý, ale samozřejmě skloubit perfektně všechny úkony dohromady je celkem oříšek. Teorie bych tady mohl psát asi daleko víc, ale to si pak člověk musí rovnou zkusit.

Po první lekci toho budete mít asi celkem dost, ono „blbnout“ ve vodě dvě hodiny v kuse je náročný asi pro každýho. Já jsem dobíjel svoje baterky pomocí našeho Křupavého ovoce do kapsy (pro mě jasná jednička pytlíky s mangem a physalisem). Následuje odjezd zpět na barák a po večeři, kterou si většinou každý zařizuje sám, je občas videoprojekce, kdy vám ukážou, co děláte špatně. To je asi nejlepší způsob jak vidět vlastní chyby.

Celá tahle dovolená je ovšem hlavně o pohodě a o tom si to pořádně užít se super lidmi!

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Mixit na vlnách


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru