Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Müsli zdravě: Rakytník

Zimu máme v Mixitu všichni moc rádi, těšíme se na lyžovačky a koulovačky celý rok, ale abychom si všechny tyto radovánky pořádně užili, musíme být zdraví a odolní vůči nachlazení. Základem je samozřejmě silný imunitní systém, který si budujeme mimo jiné kvalitní a pestrou stravou plnou vitamínů a antioxidantů. A jak všichni víme, snídaně dělá den, proto jsme si pro vás připravili vitaminovou bombu, kterou ocení nejen vaše chuťové buňky.

Jak už název napovídá, hlavní složkou nové směsi je rakytník. Tento keř s oranžovými plody je více než právem nazýván „citroník severu“, protože obsahuje až 200x vyšší množství vitamínu C než citrón. Dále obsahuje beta karoten, vitamíny D, F, K, železo, mangan a bór.

Mix ukrývá ale i další zdravé poklady. Dýňová semínka bohatá na zinek nebo černý rybíz, pomeranč a jahody, které jsou „céčkem“ doslova nabité. Zkrátka a dobře, Musli zdravě: Rakytník, je skvělou prevencí proti virózám.

A jak si na mixu pochutnáváme my? Polovinu naší Mixit misky https://www.mixit.cz/produkt/miska-s-pejskem-v-darkovem-boxu-bez-tubusu naplníme směsí a zalijeme vlažným mlékem. V jednoduchosti je zkrátka krása, síla a také nejlepší chuť.


Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Müsli zdravě: Rakytník


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru