Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Ruby čokoláda

Před více než 10 lety jeden z odborníků na kakao odhalil tajemství, které stojí za výjimečnou chutí a barvou tohoto kakaového bobu. Stejně jako hrozny pro kvalitní vína, jsou i kakaové boby ovlivněny terroirem, ve kterém rostou. Rubínové kakaové boby rostou za jedinečných klimatických podmínek v Ekvádoru, Brazílii nebo na Pobřeží slonoviny.

Ruby je největší inovací v čokoládě za posledních 80 let. Neobsahuje žádná barviva ani ovocné příchutě a to znamená, že růžová rubínová barva a ovocná chuť jsou 100% přírodní. Tato čtvrtá čokoláda nabízí intenzivní smyslové potěšení. Není ani hořká, mléčná nebo sladká, ale okouzlí vás svou sametovou a svěží ovocnou chutí. Je to zcela nový čokoládový zážitek :) 

Každý druh čokolády odpovídá jiné potřebě spotřebitele. Bílá čokoláda se svou sladkou, krémovou chutí je ideální pro sdílení zážitků s přáteli a rodinou. Mléčná čokoláda, díky své bohatosti a všestrannosti, uspokojí naši potřebu odpočinout si. A hořká, silná chuť tmavé čokolády je vynikající způsob, jak dobít a posílit naše sebevědomí. Rubínová čokoláda splňuje potřeby požitkářů, a naplňuje tak jejich smyslová potěšení.

Ruby čokoládu můžete vyzkoušet v neobvyklých chuťových kombinacích. Skvěle si rozumí se slaným karamelem, s kořením, jako je pepř, rozmarýn, ale výborně se doplňuje i s exotickým ovocem, například s liči či mangem.

Náš hlavní dodavatel této růžové čokolády je Barry Callebaut a stejně jako všechny jejich nejlepší belgické čokolády, i kakaové boby Ruby jsou vyráběny 100% udržitelným způsobem a jsou certifikovány společností Cocoa Horizons, která spolupracuje přímo se skupinami zemědělců, podporuje jejich školení a umožňuje farmářům vyniknout ve svém řemesle. Ruby čokoláda také respektuje standardy UTZ.

My v Mixitu jsme si moc dobře vědomi toho, jak vzácnou surovinu v nabídce máme, proto jsme se rozhodli spojit výjimečnou ingredienci s výjimečnou příležitosti a přichystali jsme pro vás limitovanou Valentýnskou edici   Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Ruby čokoláda


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru