Header headline Header produkty
Scroll btn
Stuff holcicka Stuff medved
Velikokonoční trojka
Ok Ico novinka

Veli-koko-noční trojka

Přichystali jsme barevnou nadílku pro všechny, kteří si chtějí vykoledovat pořádnou slevu 68 Kč a zkusit to nejlepší z naší jarně veli-koko-noční edice! Těšte na vykutálená vajíčka barvená mrazem sušeným ovocem, pusy domodra vám obarví nová super borůvková mixitka a spolu s bestsellerem Veli-koko-noční mix vás vybavíme také fešáckou taškou!

Předpremiéra borůvkové Mixitky! Balíček obsahuje borůvkovou Mixitku, která ještě není volně v prodeji.

cena: 439 Kč

váha: 1015 g

Složení: 1x Veli-koko-noční MIX, 1x Mixitka BEZ LEPKU - Borůvka, 1x Taška ušatá, 3x Veli-koko-noční vajíčka do kapsy

Více info

Veli-koko-noční MIX

Jako již tradičně je tu naše sladké veli-koko-noční zakoktání! Těšte se na to nejlepší z našich zahrádek v novém jarním tubusu se zvířátky, Mixit slepičky pro vás navíc snesly porci barevných vajec, se kterými jsme si opravdu vyhráli: vzali jsme mandle a obalili je v bílé čokoládě obarvené lyofilizovaným physalisem, černým rybízem, jahodami nebo čajem matcha! Bez barviv a palmového oleje.

Dřevěná velikonoční ozdůbka uvnitř!

cena: 229 Kč

váha: 700 g

Velikokonoční mix Ok
Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota 1952.0 kJ
Tuky 26.0 g
z toho nasycených 10.0 g
Sacharidy 53.0 g
z toho cukry 33.0 g
Vláknina 12.0 g
Bílkoviny 9.6 g
Sůl 0.22 g

Složení: bezlepkové kukuřičné lupínky (kukuřičná mouka, sůl), ovesné vločky, ovesné lupínky křupavé, sušené meruňky, sušené fíky, klikva (klikva "brusinka kanadská", cukr, slunečnicový olej), vlašské ořechy, mandle plátky, čokoládové lupínky (pšeničné lupínky, cukr, kakaová hmota a máslo, máslový tuk, kakaový prášek, sójový lecitin, maltodextrin, kakao, banánové aroma, kyselina listová, sůl), čokocrispies (mléčná a hořká čokoláda 66 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, sušené mléko, slunečnicový lecitin), pšeničný extrudát (pšeničná mouka a krupice, cukr, jedlá sůl, kakaový prášek), arabská guma, cukr, med), pražené mandle v bílé čokoládě (bílá čokoláda 67 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sušená smetana, slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma), lyofilizovaný prach z jahod, černého rybízu, physalisu a malin, zelený čaj, arabská guma, med), pražené mandle v mléčné čokoládě (mléčná čokoláda 79 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sušená smetana, kakaová hmota, slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma), arabská guma, med / Dřevěné vajíčko není určené k jídlu.

Více info
Stuff liska
Velikokonoční vajíčka Ok

Veli-koko-noční vajíčka

S čokoládovými vajíčky jsme si letos opravdu vyhráli a protože Vám vycházíme rádi vstříc, pod tíhou proseb a dotazů spouštíme vajíčka jako samostatný tubus! Vzali jsme mandle a obalili je v bílé čokoládě s lyofilizovaným physalisem, černým rybízem, jahodami nebo čajem matcha! Neodolatelná pochoutka, žádná barviva a žádný palmový olej!

Z jednoho z vajíček se vyklubalo kuřátko.

cena: 229 Kč

váha: 400 g

Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota 2370.0 kJ
Tuky 38.0 g
z toho nasycených 17.0 g
Sacharidy 46.0 g
z toho cukry 41.0 g
Vláknina 4.1 g
Bílkoviny 10.0 g
Sůl 0.18 g

Z jednoho z vajíček se vyklubalo kuřátko.

Složení: pražené mandle v bílé čokoládě (bílá čokoláda 67 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sušená smetana, slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma), lyofilizovaný prach z jahod, černého rybízu, physalisu a malin, zelený čaj, arabská guma, med), pražené mandle v mléčné čokoládě (mléčná čokoláda 79 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sušená smetana, kakaová hmota, slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma), arabská guma, med / Hračka není určena k jídlu.

Více info
Stuff kralik

Veli-koko-noční nadělení

Malý úplatek pro rozveselené koledníky nebo jen pochoutka na zoubek plná ořechů, sušeného ovoce a čokoládových vajíček, se kterými jsme si letos opravdu vyhráli: vzali jsme mandle a obalili je v bílé čokoládě s lyofilizovaným physalisem, černým rybízem, jahodami nebo čajem matcha! Neodolatelná pochoutka, žádná barviva a žádný palmový olej!

Jako pozornost pro Vás jsme přibalili kuřátko.

cena: 219 Kč

váha: 375 g

Velikokonoční nadělení Ok
Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota 2270.0 kJ
Tuky 39.0 g
z toho nasycených 14.0 g
Sacharidy 40.0 g
z toho cukry 25.0 g
Vláknina 6.9 g
Bílkoviny 11.0 g
Sůl 0.06 g

Účinky:
Způsobuje úsměv koledníků a spokojená bříška všech! 
Složení: banán (cukr, kokosový olej, med), mochyně peruánská (physalis), para ořechy, lísková jádra, kešu, pražené mandle v bílé čokoládě (bílá čokoláda 67 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sušená smetana, slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma), lyofilizovaný prach z jahod, černého rybízu, physalisu a malin, zelený čaj, arabská guma, med), pražené mandle v mléčné čokoládě (mléčná čokoláda 79 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sušená smetana, kakaová hmota, slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma), arabská guma, med / Hračka není určena k jídlu.

Více info
Velikokonoční nadělení Ok

Veli-koko-noční vajíčka do kapsy (5 ks)

Mixit slepičky pro Veli-koko-noce snesly ta nejlahodnější čokoládová vajíčka s křupavou mandlí uvnitř. Těšte se na bílou čokoládu s prachem z lyofilizovaného ovoce - o pestré barvy a chutě se postaral physalis, černý rybíz, jahody a čaj matcha! To vše bez barviv a palmového oleje. Tento rok jsou pro vás vajíčka nově připravena v praktickém pytlíku. Veli-koko-noce jsou připraveny na koko-ledníky! :-)

Způsobuje úsměv koledníků a spokojená bříška všech!

cena: 289 Kč

váha: 425 g

Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota 2370.0 kJ
Tuky 38.0 g
z toho nasycených 17.0 g
Sacharidy 46.0 g
z toho cukry 41.0 g
Vláknina 4.1 g
Bílkoviny 10.0 g
Sůl 0.18 g

Složení: pražené mandle v bílé čokoládě (bílá čokoláda 67 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sušená smetana, slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma), lyofilizovaný prach z jahod, černého rybízu, physalisu a malin, zelený čaj, arabská guma, med), pražené mandle v mléčné čokoládě (mléčná čokoláda 79 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sušená smetana, kakaová hmota, slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma), arabská guma, med)

Více info
Stuff postak Stuff par
Nezaujala tě veli-koko-noční kolekce? Namixuj si vlastní mix!
Nebo si vyber jinou hotovou směs
Soutěž o poukaz! Napiš, jaká dobrota je nej. Losujeme 17.4.