Header headline phone Header produkty
Scroll btn
Stuff holcicka Stuff medved

Veli-koko-noční MIX

Limitované sezónní müsli. To nejlepší z našich zahrádek v novém jarním tubusu se zvířátky, Mixit slepičky pro vás navíc snesly 8 barevných vajíček, se kterými jsme si opravdu vyhráli: vzali jsme mandle a obalili je v bílé čokoládě obarvené lyofilizovaným physalisem, černým rybízem, jahodami nebo čajem matcha! Bez barviv a palmového oleje. 

Chcete rovnou plný tubus čoko vajíček? Máme ho zde.

Chcete si namíchat vlastní mix s vajíčky? Můžete zde.


cena: 229 Kč

váha: 700 g

Veli koko nocni mix 2018 v2 resized
 • Doporučený produkt
 • Obsahuje laktózu
 • Nový produkt
Více info

Veli-koko-noční nadělení

Malý úplatek pro rozveselené koledníky nebo jen pochoutka na zoubek plná ořechů, sušeného ovoce a čokoládových vajíček, se kterými jsme si letos opravdu vyhráli: vzali jsme mandle a obalili je v bílé čokoládě s lyofilizovaným physalisem, černým rybízem, jahodami nebo čajem matcha! Neodolatelná pochoutka, žádná barviva a žádný palmový olej!


cena: 229 Kč

váha: 375 g

Veli koko nocni nadeleni 2018 resized bez kurete
 • Nový produkt
 • Doporučený produkt
 • Obsahuje laktózu
Více info

Veli-koko-noční vajíčka

S čokoládovými vajíčky jsme si letos opravdu vyhráli, vzali jsme mandle a obalili je v bílé čokoládě s lyofilizovaným physalisem, černým rybízem, jahodami nebo čajem matcha! Neodolatelná pochoutka, žádná barviva a žádný palmový olej.

Máte raději praktické pytlíky? Máme je zde.


cena: 239 Kč

váha: 400 g

Veli koko nocni vajicka 2018 resized
 • Nový produkt
 • Doporučený produkt
 • Obsahuje laktózu
Více info

Veli-koko-noční vajíčka do kapsy (5 ks)

Mixit slepičky pro Veli-koko-noce snesly ta nejlahodnější čokoládová vajíčka s křupavou mandlí uvnitř. Těšte se na bílou čokoládu s prachem z lyofilizovaného ovoce - o pestré barvy a chutě se postaral physalis, černý rybíz, jahody a čaj matcha! To vše bez barviv a palmového oleje. 

Chcete si namixovat pytlíky podle sebe? Můžete zde. 

cena: 289 Kč

váha: 425 g

Doy pytlik velikonocni vajicka v2018
 • Nový produkt
 • Doporučený produkt
 • Obsahuje laktózu
Více info

Veli-koko-noční trojka

Přichystali jsme barevnou nadílku pro všechny, kteří si chtějí vykoledovat pořádnou slevu a zkusit to nejlepší z naší jarně veli-koko-noční edice! Těšte na vykutálená vajíčka barvená mrazem sušeným ovocem, pusy domodra vám obarví nová super borůvková mixitka a spolu s bestsellerem Veli-koko-noční mix vás vybavíme také fešáckou taškou! 

cena: 459 Kč

váha: 1005 g

Veli koko nocni trojka produktovka v2018 sleva resized 51
 • Nový produkt
 • Doporučený produkt
Více info
Stuff postak Stuff par
Nezaujala tě veli-koko-noční kolekce? Namixuj si vlastní mix!
Nebo si vyber jinou hotovou směs
Vajicka final

Veli-koko-noční vajíčka

Vajíčka vámi milovaná, námi malovaná - tedy mrazem sušeným ovocem! Oblíbená čoko dobrota s celou mandlí uvnitř může vylepšit i vaše mixy. A co je na nich vlastně tak skvělé? Každé chutná jinak - po jahodách, physalisu, černém rybízu nebo čokoládě! Neobsahují žádná umělá barviva ani palmový olej. A navíc způsobují spokojené, usměvavé pusy! :-)

cena: 29 Kč

váha: 50 g

Doy vajicka

Veli-koko-noční vajíčka do kapsy

Mixit slepičky pro Veli-koko-noce snesly ta nejlahodnější čokoládová vajíčka s křupavou mandlí uvnitř. Těšte se na bílou čokoládu s prachem z lyofilizovaného ovoce - o pestré barvy a chutě se postaral physalis, černý rybíz, jahody a čaj matcha! To vše bez barviv a palmového oleje. Tento rok jsou pro vás vajíčka nově připravena v praktickém pytlíku. Veli-koko-noce jsou připraveny na koko-ledníky! :-)

cena: 59 Kč

váha: 85 g