Omlouváme se, dodání do Mikuláše již nemůžeme garantovat. Dopravci mohou nabírat skluz. Balíčky jim předáváme v průměru 2 dny po zaplacení. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mixit lívance

Máte rádi lívance? Chcete si udělat zase trochu jinou snídani nebo svačinu? Tak právě pro Vás máme skvělý recept, který zvládne každý! Recept nám zaslala Jana, která píše blog EatBakeTravel a její fotky receptů najdete i na jejím Instagramu @janeyfoodlover.

Tak pojďme na to!

Na cca 10-12 menších lívanců budeme potřebovat:

80 g mouky libovolného typu

20 g medu nebo jiného sladidla

150 ml mléka 

1 lžičku skořice 

20 g mrazem sušeného ovoce Mixit "Křupavý lesní mix"

2 vejce 

půl lžičky prášku do pečiva  

40 g libovolných Mixit cereálií

Nejprve si rozdrtíme mrazem sušené ovoce. Přidáme k němu mouku, skořici, prášek do pečiva a dobře promícháme. Přidáme mléko, med a opět dobře promícháme. Nakonec po jednom zašleháme vajíčka. Těsto ještě můžeme dosladit stévií, pokud je to třeba. Na pánev s trochou kokosového oleje dáme asi 2 polévkové lžíce lívancového těsta a posypeme cereáliemi Mixit. Chvilku opékáme, dokud se v těstě nezačnou tvořit "bublinky", následně lívanec otočíme a chvíli ještě opékáme z druhé strany. 

Podáváme s ovocem, džemem nebo čímkoliv, co máte rádi. Dobrou chuť!

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Mixit lívance


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru