Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Jak snídáme? Už to víme :)

Nedávno jsme se v anketě ptali, jak nejraději snídáte a ptali jsme se i na Facebooku cílením na naše nefanoušky všech možných věkových i zájmových skupin. A byli jsme hodně překvapení jak odezvou na anketu, tak odpověďmi (bylo jich několik tisíc a moc za ně děkujeme!). Jelikož se nám zdají zajímavé, rádi se s Vámi o ně podělíme. Možná v nich najdete i své typické ráno…

Že jsou naši zákazníci internetoví, to jsme tušili, ale že celá čtvrtina z vás po ránu hledá, co by jim u nás zrovna zachutnalo? To nás potěšilo. Aneb co jiného byste na internetu mohli po ránu hledat než snídani, že ano? :-)

Jak trávíte čas u snídaně Vy?

Nevěnujete snídani moc času? Také si přispíte co nejdéle jako my? Možná totiž také tušíte, že díky Mixitu se za čtvrt hodiny najíte v klídku a pohodě. Všechno, co máte rádi, jsme vám už do tubusu zamíchali předem a vám stačí jen obsah zalít mlékem, vodou nebo jogurtem. A zbývá 14 minut 30 sekund na klidnou a zdravou snídaní, během které vás probereme! Nehltáte, nespěcháte, jen se nezdržujete dlouhými přípravami. Tedy alespoň tak si to vysvětlujeme.. :)

I rychlá snídaně může být zdravá..

Třetina z vás snídá v práci, takže doufáme, že tam má čestné místo náš tubus a v něm müsli, cereálie, a ovesná nebo jiná snídaňová kaše.. a samozřejmě se všem rádi pochlubíte, jak dobrou jste si namíchali snídani. Protože to by nám udělalo velkou radost!

Snídaně je základ.. Čím startujete Vy?

Ještě jsme se vás v anketě ptali, co snídáte, takže si to jdeme zkontrolovat. Kdo neodpověděl, že müsli, může to odčinit nějakou pořádnou objednávkou a my mu to odpustíme;)

A o tom, co snídáte, napíšeme na blog zase někdy příště.

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Jak snídáme? Už to víme :)


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru