Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mixujeme s Fitnessgirl Monikou

V našem nepravidelném seriálu „Mixujeme s..“ jste nedávno mohli číst příspěvek od Marušky, která cvičí s vlastní vahou a i po dvou dětech vypadá báječně. Pro dnešek jsme oslovili Moniku, jež před několika lety radikálně změnila svůj životní styl a fitness se jí stal i profesí. Takto nám tato velmi úspěšná bloggerka popsala sebe, svůj oblíbený mix i to, jak snídá nejraději..

 Jsem prakticky obyčejná mladá holka. Miluji fitness, zdravé jídlo a ráda své postřehy sdílím se světem na svém blogu (http://fitnessgirl-lifestyle.blogspot.com/). A taky jsem si zamilovala Mixit, protože ten to všechno perfektně doplňuje :)

Ráda experimentuji a zkouším nové věci a kombinace, zejména když dojde na dobré jídlo. Snídaňových mixů od Mixit jsem již vyzkoušela mnoho a ačkoliv mě mixování a testování nových snad nikdy neomrzí, jeden mix si asi budu chtít ještě jistě zopakovat, protože ten se mi opravdu povedl!

Osobně mám speciální, a pravda asi i trochu náročné, požadavky na ideální základ celého mixitu. Křupat to musí, ale zároveň potřebuji i celistvost v podobě vloček. Když se k tomu přidá něco navíc – například amaranth či pšeničné pukance a celé se to spojí s medem, tak je to teprve to pravé! A přesně proto si mě získal základ Ahmed – amaranth a med. Pravda, obavy jsem měla a jistá jsem si 100% nebyla, ale život je přecejen vždy plný očekávání a překvapení. A nyní jsem byla překvapena mile, a to ideální kombinací křupavosti, jemnosti, sladkosti a lehkosti tohoto základu.

Ale dost o Ahmedovi. Nakolik je to základ bohatý, tak mým náročným požadavkům nestačí. Exotické fíky a banán tomu však dají mnohem lepší nádech a zaroveň si spolu chuťově perfektně rozumí.

V mém mixu zároveň nikdy nesmí chybět minimálně hrstička oříšků. Při mixování si chci dopřát něco speciálního, a i proto jsem zvolila oříšky makadamiové – nejsou tolik známé a běžně dostupné, ale právě to je dělá výjimečnými. Stejně jako jejich výborná chuť samozřejmě :)

A co by to bylo za Mix bez nějaké té sladké tečky navíc? Zde jsem zvolila dvě rozdílné chutě, které se však vzájemně perfektně doplňují – hořké kávové boby v čokoládě s lehce kyselými brusinkami v karobu. Nemohla jsem vybrat lépe, protože tyto dvě složky obohatily celkový mix přesně o to, co by mu jinak mohlo chybět (A nyní již bohužel chybí…holt člověk vždy musí chodit vyjídat to nejlepší a nedá si říct!).

A jak takový mix chutná? To můžete vyzkoušet ZDE.

Svůj mix si Monika bere i na cesty.

Nezapomínejme ale na jednu důležitou věc! Aby to ranní snídání bylo opravdu sladké, je třeba si jej i s láskou připravit a v klidu vychutnat. Udělat si ráno čtvrt hodinku pro sebe je maličkost a do nového dne nás to nastartuje mnohem lépe, než kdybychom snídani zhltli ve spěchu. Mně osobně nejvíce chutná, když si vše krásně naservíruji. Co takhle s kopečkem extra hustého jogurtu a čerstvým ovocem? Jako start do dne ideál. Před dopoledním cvičením, jako odměna po ranním běhu nebo jen tak během dne…třeba i po pořádném TRX tréninku na dovolené na slunné Krétě! Člověk by si měl přece dělat alespoň malou sladkou radost každý den :).

Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Mixujeme s Fitnessgirl Monikou


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru