Omlouváme se, dodání do Mikuláše již nemůžeme garantovat. Dopravci mohou nabírat skluz. Balíčky jim předáváme v průměru 2 dny po zaplacení. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mixujeme s Marií z Rutina.cz

Článků od Marušky, která se aktivně věnuje posilování s vlastní vahou a zdravému stravování, jsme si všimli již před pár lety, kdy se na svém webu Rutina.cz dělila se čtenářkami o svůj jídelníček, jehož součástí byl i Mixit. Zaujala nás hlavně svým nadšením a energií, se kterou se věnuje svým dvěma dětem stejně jako udržování skvělé kondice.

Jejím mottem je:

„Všechno jde bez výmluv, když se chce!“

A protože by byla škoda se o podobně motivující nadšence jako je Marie nepodělit, spouštíme tímto nepravidelný seriál „Mixujeme s..“. Můžete se tak těšit i na zajímavé mixovací tipy :-)  

Co nám ke svému mixu říká Marie?

„Při mixování „ideálního“ müsli mne ovlivnily 2 faktory:

  • chci lehce stravitelnou snídani/svačinu pro dodání potřebné energie a nezbytných živin
  • toužím po mixu, do kterého nebudu muset pokaždé přimíchávat jogurt nebo mléko k zajištění potřebných bílkovin a tuků.

Proto jsem sáhla po bezlepkovém základu Bezlepkový pozob (lepku máme během dne v průměru až až), přimíchala k ní sójové vločky, konopná semínka, amarant a mandle k vykrytí širokého spektra esenciálních aminokyselin a zdravých tuků z rostlinné říše. Pro zdroj potřebných vitamínů a antioxidantů jsem nemusela chodit daleko a zvolila plody z naší domoviny - borůvky a moruše. Skořice a hořká čokoláda jsou tou nejzdravější možnou formou dochucení müsli. Získala jsem tak mix nejen výtečné chutě, ale i plnohodnotnou porci jídla, ze které mé tělo z pohledu racionální výživy bude těžit nejvíce.“

Poměr živin sacharidy:bílkoviny:tuky = 70%:15%:15%

Marušky Rutina mix můžete koupit ZDE

Závěrem jsme Marušku poprosili, aby nám svou cestu k této duševní i tělesné formě popsala na pár málo řádcích. Svou živelnost dokazuje tím, že i přes snahu o stručnost se nedokázala nerozepsat :).

"Změna mého životního stylu začala po narození mého druhého dítěte před třemi lety. Byla jsem odhodlaná se sebou po porodu něco dělat! Jako každá maminka jsem se samozřejmě potýkala s nedostatkem času, který mi nedovolil si plánovat cestu někam do fitka. Naučila jsem se cvičit doma a používat domácího náčiní pro zpestření cvičebních sestav. Pohyb se mi stal domácí závislostí, která vždy čekala na spící dítě v pokojíčku :)"

Maruška a její tubus plný dobrot.

"V momentě, když si kamarádky stěžovaly, že nevědí jak a kdy cvičit, vznikl nápad založit Rutinu – myšlenka podělit se i s ostatními (i těmi bezdětnými;)), že když se hýbat chce, tak to jde i přes spoustu překážek, mě nadchla! Do Rutiny jsem skočila po hlavě, s radostí a nadšením, jak možná oslovím skupinu lidí, kteří chtějí se sebou něco dělat i v časovém pressu. To, že se stránky „profláknou“ tolik, mne zaskočil a zároveň velmi příjemně překvapil. Za mé poslední 3 cvičební roky jsem se toho hodně naučila o cvičení, o svém těle, stal se ze mě osobní trenér, a bez pohybu i „mých Rutiňáků“ si už život neumím představit :). Nyní se zaměřuji více i na výživu a zdravé stravování. Ukončila jsem 6 měsíční kurz výživového poradenství a opět doufám, že lidem kolem předám nový pohled na to, jak se správně stravovat a co pro to udělat. Pořád je se čemu učit a tak uvidím, jakým směrem se budu vyvíjet dál. Každopádně dnes už vím, že sport a výživa patří neodmyslitelně do mého života jako čištění zubů nebo uspávání dětí. Mým mottem je šířit tuto pozitivní závislost dál :)."

Zdraví Maruška z www.rutina.cz

S Mixitem budete mít taky
pořádnou dávku energie.
Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Mixujeme s Marií z Rutina.cz


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru