Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Hřbitov mixů

S chutí na ně vzpomínáme! A nejen na podzim :) Podívejte, jaké mixy jsme poslali od roku 2010 na zasloužený odpočinek a zavzpomínejte s námi. Některé mixy si můžete hravě namíchat sami a jiné jsme nahradili křupavými náhradníky. 

Pokud se Vám stýská po mixech jako bylo například Na palmě nebo Maxisměs Fík, klikněte na tlačítko Oživit mix, třeba se nad ním ještě slitujeme. 

A jak trávit nadcházející Halloweenský víkend?

Dny se krátí, vytahujeme teplé kabáty, příroda se začíná barvit a už je všem jasné, že podzim opravdu přišel. Čas na pohodlí, čas na rodinu, čas na kreativitu a nebo...

  • Čas na čaj

Není nic lepšího, než si udělat pohodlí na pohovce s teplým šálkem a dobrou knihou. Odpočiňte si a unikněte z každodenního shonu. Naše Mixitea sypané čaje jsou ideálním společníkem na dlouhé podzimní večery. Více o čajích na blogu. 

  • Čas na mlsání

Prostě si dopřejte něco dobrého, ano, je to dovoleno!. Na co kalorie počítat, když jen relaxujete a necháváte své myšlenky volně běhat. Naše dobroty se hodí k teplému šálku čaje či kávy. Ať už preclík v čokoládě nebo třeba kus čokolády a nebo zkuste náš historicky první Strašidelně dobrý mix či Italskou Mixitellu.

  • Čas na procházky

Podzimní doslova volají po dlouhých procházkách barevnými lesy a parky. A zvuk šustění listů pod nohama je relaxační, po procházce si pak můžete upéct něco dobrého z našich receptů.

  • Čas na pouštění draka

...ta radost, když se vám podaří draka udržet ve vzduchu. A s rodinou či přáteli to může být jednou tak zábavnější. Spojte to s hravým odpolednem, kdy si draky vyrobíte vlastní.

Tak odpočívejte a mlsejte bez výčitek :)


Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku Hřbitov mixů


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru