Omlouváme se, dodání do Mikuláše již nemůžeme garantovat. Dopravci mohou nabírat skluz. Balíčky jim předáváme v průměru 2 dny po zaplacení. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

MČR V boulderingu s Adamem Ondrou

MČR v boulderingu s Adamem Ondrou, Honzou Krasinským a Mixit

 Poslední zářijový víkend se ve Slaném konalo Mezinárodní Mistrovství České republiky v boulderingu a Mixit jako jeden z hlavních partnerů byl u toho. Na hlavním náměstí ve Slaném se představil také mistr světa a náš dlouholetý ambasador, Adam Ondra, který v nabité konkurenci zvítězil před Martinem Stráníkem a Štěpánem Volfem

Adam Ondra vyzval i aktuálně nejsilnějšího muže v Česku, Honzu Krasinského a vzniklo z toho parádní video

Honza si vyzkoušel semifinálový boulder a všichni jsme byli dost zvědaví, ne jestli problém zdolá, ale jestli celá struktura vydrží pod náporem takové brutální síly. Teď už víme, že stěna i Honza jsou dostatečně silní a první seznámení s lezením to bylo úspěšné.Adam se u nás stavil i na ochutnávce a vy se už brzy můžete těšit na nové produkty!

''Nedávno jsem se stavil v Mixit, kde jsme společně ochutnávali nové kombinace müsli z mojí řady produktů, které pro vás chystají. Dostalo se i na zeleninovou kaši, která chutná prostě skvěle. Navíc bez přidaného cukru, bez lepku a s vydatnou porcí bílkovin. A jako bonus ji můžete posypat křupavými sýrovými kousky. Třeba z kozího sýra, čedaru nebo goudy. Na sladkých i slaných kaších je super, že si je snadno můžete připravit i na výletech nebo o přestávce během lezení ve skalách, kde to mám nejraději. A to nejlepší nakonec. Připravuje se i nová Mixit tyčinka. Příchuť a složení si zatím nechám pro sebe, ale myslím si, že si ji zamilujete.''

Více se dozvíte (a ochutnáte) www.mixit.cz/adam-ondra


Zpět na všechny články

0 Komentářů k článku MČR V boulderingu s Adamem Ondrou


Komentář

Další články

0 Košík Nahoru